3 copy.jpg

Finnfoam produktų kataloge – Finnfoam siūlomi efektyviausi būdai pamatų, sienų, stogų ir grindų apšiltinimui.

Brošiūroje rasite ne tik informaciją apie prekes ir jų profilius, bet ir nuorodas, kurios nukreips Jus tiesiai į produkto aprašymą – ten sužinosite daugiau apie jo privalumus ir teikiamas naudas.

Kataloge skaitykite apie:

FF-PIR – itin efektyvios poliuterano plokštės, pasižyminčios puikios šilumos izoliacijos savybėmis (λD nuo 0,022 W/mK). Beveik du kartus mažesnis reikiamas izoliacinio sluoksnio storis lyginant su kitomis izoliacinėmis medžiagomis, o taip pat, plokštės gaminamos tausojant aplinką.

FF-EPS – plokštės pasižymi matmenų stabilumu ir puikiomis izoliacinėmis savybėmis, jų šilumos laidumas λD = 0,031 W/mK. Plokštės gaminamos formose, o ne pjaustomos iš blokų, todėl turi geresnes šilumos izoliacines savybes, tikslesnius matmenis ir kitus kokybinius parametrus.

Finnfoam – geriausia izoliacija įrengiant pamatus, grindis ant grunto ir kitas konstrukcijas, kurias veikia įšalas, drėgmė ir apkrovos. Naudojant Finnfoam plokštes supaprastėja daugelis statybų etapų, užtikrinama kokybė ir energijos naudojimo efektyvumas.

downalod-pdf.png