Pirmas puslapis »  Panaudojimas  »  Grindys  »  Perdangų šiltinimas

Perdangų šiltinimas

Finnfoam plokštės perdangų šilumos izoliacijai:

  • Tvirtumas
    Tvirtas pagrindas betono grindims
  • Atsparumas drėgmei
    Net ir mažiausias vandens nutekėjimas yra greitai pastebimas, nes vanduo neįsigeria į Finnfoam plokštes, o pastebimai nuteka toliau.
  • Šilumos izoliacija
    Net ir nedidelis sandarių Finnfoam plokščių storis leidžia ženkliai sumažinti šilumos nuostolius.

 

 


Kur nusipirkti?

perdangos.jpg  1. Finnfoam FL apšiltinimo plokštė

  2. Perdangos plokštė

  3. Grindinio šildymo vamzdis

  4. Armuotas betonas

  5. Grindų danga

Tarpaukštinių perdangų šiltinimas yra dažnai naudojamas sprendimas įrengiant grindinį šildymą. Kad šiluma išsilaikytų grindyse, o ne persiduotų per lubas į apatinį aukštą, tarp perdangos ir grindų turi būti paklota šilumos izoliacija

Jeigu perdanga yra tarp dviejų šiltų patalpų, rekomenduojamas Finnfoam izoliacijos storis yra 30–50 mm. Tarp šiltos ir šaltos patalpos (pvz., rūsyje +5 °C), rekomenduojama 100–200 mm storio izoliacija.

Nors ir plonos, Finnfoam plokštės gerai atlaiko darbo metu susidarančias apkrovas. Finnfoam atsparumas vandeniui yra naudingas iškilus patalpų apsėmimo grėsmei. Finnfoam termoizoliacinės plokštės išlieka sausos ir dėl to konstrukcijos džiūvimas yra lengvesnis. Net ir mažiausias vandens nutekėjimas yra greitai pastebimas, nes vanduo neįsigeria į Finnfoam plokštes, o pastebimai nuteka paviršiumi. Finnfoam termoizoliacinės plokštės taip pat slopina žingsnių garsus, nors ir nėra specialiai tam skirtos..

 

Apšiltintų pastatų perdangų termoizoliacinį sluoksnį gali sudaryti viena arba kelios Finnfoam plokščių eilės. Jei termoizoliacinis sluoksnis formuojamas iš vienos plokščių eilės, rekomenduojama naudoti Finnfoam plokštes frezuotomis briaunomis (FL, FK). Jei termoizoliacinis sluoksnis daromas iš kelių Finnfoam plokščių eilių, jų siūlės neturi sutapti. Atstumas tarp siūlių turėtų būti ≥200 mm. Plokščių sujungimo vietose atsiradusius plyšius rekomenduojama užpildyti sandarinimo putomis.

Šildomų grindų vamzdžiai klojami į armuoto betono sluoksnį virš Finnfoam termoizoliacinio sluoksnio, pagal grindinio šildymo tinklų montavimo instrukcijas.

Informacija ruošiama.

Paveikslėlis Antraštė Brėžinio kodas Siųsti PDF Siųstis DWG
018_GP-1.jpg Grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė GP-1 018_GP-1.jpg 018_GP-1.jpg
019_GP-2.jpg Šildomų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė GP-2 019_GP-2.jpg 019_GP-2.jpg
020_GP-3.jpg Drėgnų patalpų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. Finnfoam GP-3 020_GP-3.jpg 020_GP-3.jpg
GP-4.jpg Drėgnų patalpų grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. FF-PIR  GP-4  GP-4.jpg GP-4.jpg
042_R-5.jpg Renovuojamo pastato grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. Finnfoam R-5 042_R-5.jpg 042_R-5.jpg
R-8.png Renovuojamo pastato grindų ant perdangos virš nešildomo rūsio apšiltinimo detalė. FF-PIR R-8 R-8.png R-8.png

 Lankstinukai, brošiūros

Produktų aprašymai

XPS_ir_PIR_lankstinukas.jpg Finnfoam XPS ir FF-PIR lankstinukas

F-300.jpg

F-300 aprašymas
    F-200.jpg F-200 aprašymas