Pirmas puslapis »  Finnfoam

Finnfoam – patikima ir drėgmei atspari izoliacija

Šlaitinis stogas FF_Rakennuksen_leikkaus_11102013.jpg Atvirkštinis stogas
Slaitinis-stogas200px_bkr.png Atvirkstinis-stogas200px_bk.png
Perdangų šiltinimas Šiltinimas iš vidaus
Perdangos200px_bkr.png Siltinimas-is-vidaus200px_b.png
Rūsio šiltinimas Sienų šiltinimas
Rusio-sienos200px_bkr.png  Sienos200px_bkr.png
Pamatų šiltinimas Grindys ant grunto
Pamatu-siltinimas200px_bkr.png Grindys-ant-grunto200px_bkr.png 
Plokštuminiai pamatai Vamzdžių tranšėjos Keliai ir kiemai Pogrindžio šiltinimas
Plokstuminiai-pamatai200bkr.png Vamzdziu-transejos200px_bkr.png Keliai-ir-kiemai200px_bkr.png Pogrindis200px_bkr.png

 

Finnfoam yra patikima ekstruzinio polistireninio putplasčio šilumos izoliacija, kuri išlaiko savo izoliacines savybes net ir keičiantis aplinkos sąlygoms. Ypatinga visiškai uždara ir vientisa porų struktūra garantuoja puikias ir patikimas šilumos izoliacijos savybes. Naudojant Finnfoam plokštes supaprastėja daugelis statybų etapų, užtikrinama kokybė ir energijos naudojimo efektyvumas. Konstrukcijoje nereikia atskiro garų ar apsaugos nuo vėjo izoliacijos barjero, todėl kelias statybos fazes gali atstoti vienas sprendimas. Finnfoam plokštės yra visiškai atsparios pelėsiui ir tą įrodo pats griežčiausias atsparumo pelėsiui testas, atliktas Suomijos Bandymų Centro (VTT).

Universali šilumos izoliacija – nuo vamzdžių tranšėjų iki stogo

Finnfoam produktus galima plačiai panaudoti apšiltinant namus: nuo pamatų, grindų, stogo ir sienų iki papildomos šilumos izoliacijos įrengimo. Dėl drėgmės neįgėrimo, atsparumo šaldymo ir šildymo ciklams, mechaninio tvirtumo, Finnfoam plokštės yra pati geriausia izoliacija įrengiant pamatus, grindis ant grunto ir kitas konstrukcijas, kurias veikia įšalas, drėgmė ir apkrovos.

Daugiau kaip 30 metų Finnfoam naudojama įgyvendinant įvairius projektus: nuo geležinkelių tiesimo iki visuomeninių pastatų, prekybos centrų ir pramoninių pastatų statybos. Finnfoam plokštės yra puikus pasirinkimas renovuojant senus pastatus, statant administracinius, gyvenamuosius daugiabučius ir individualius namus, taip pat įgyvendinant infrastruktūros projektus.